Závod je součástí Poháru Ladova kraje


VÍCE O POHÁRU LADOVA KRAJE

Hlavní cena v tombole od Auto Opat

Škoda Karoq na víkend s plnou nádrží


AUTOOPAT

Moderátorem akce bude Jan Smetana

znáte z ČT a běžeckých akcí

TOMBOLA PRO ZÁVODNÍKY!!

slosování o hodnotné ceny od partnerů - mikrovlnka...

After party! kapely Green Day Prague Idiots


VÍCE OKAPELE

Další atrakce nejen pro děti

Slackline - chůze po laně, Lukostřelba...
Vesmírný stánek - dětské výrobky ( výtěžek je určen pro psí útulky )


Zveme Vás na další ročník
Pyšelského kopečku 21.4.2018!

Podrobnosti už brzo na webu a Facebooku, registrace bude spuštěna od února.
Těšit se můžete na staré dobré tratě 10.5 a 21km, ale nově i na kratší 5km trať!
Letos je počasí domluvené, takže afterparty bude!!!😊

ZAREGISTRUJTE SE VČAS!

POŘADATEL

Pořadatelem závodů Pyšelský kopeček je spolek 3P, z.s., Pyšely, Veterinární nemocnice AA-Vet, Praha a Run4Ever – běžecká prodejna, Jesenice.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

21.4.2018 Pyšely, okr. Benešov start - fotbalové hřiště, GPS souřadnice 49.8790128N, 14.6795347E

ZÁVOD A TRAŤ

Trať je tvořena z 90% lesními cestami, okruh o délce 5km, resp. 10,5 km. Závodníci na trati 21 km poběží tedy dva 10,5km okruhy

STARTOVNÉ

Děti do 15let zdarma. Účastníci nad 15 let při platbě do 21.3.2018 150Kč, později 200kč, na místě 250Kč

Parkování v místě startu bude omezeno

Respektujte prosím pokyny organizační služby. Parkovací místa budou vyhrazena cca 300m od startu a budou označena. Parkoviště 1 pod Sokolovnou u Glacioly a Parkoviště 2 na cestě ke stavebninám. Další Parkování je možné na náměstí a v přilehlých ulicích na vyhrazených místech.

Milá běžkyně,milý běžče,


v sobotu 21.4. se potkáme na třetím ročníku Pyšelského kopečku, proto prosím věnuj pozornost praktickým informacím.

Příjezd autem:
Ve směru od Prahy sjížděj na Pětihosty a dále na Pyšely. Ve směru od Benešova sjížděj na Čerčanském sjezdu. Parkovací plochy jsou letos tři. Navigace k parkingům bude pomocí směrových cedulí a hasičů :). Parking 1 je kousíček od startu na cestě těsně pod Dětským domovem, parkuje se zde v řadě za sebou. Parking 2 je na křižovatce u Sokolovny a na cestě směrem ke Stavebninám, hodí se závodníkům přijíždějícím od Čerčan a od startu je to cca 300m. Na Parking 3 narazíš, když pojedeš od Pětihost. Je u psího cvičáku těsně před cedulí Pyšely po pravé straně. Prosím parkuj ve spodní části, na cvičáku mají taky nějakou akci, tak ať jim to celé neblokujeme :) Další možnosti parkování jsou na našem náměstí a v okolních ulicích. Díky, že zaparkuješ tak, abys nikoho neomezoval a neohrožoval. Jsme přece slušní lidé, ne :) V místě startu závodu parkování NENÍ MOŽNÉ.

Vlak :
Upozorňujeme, že vlaková zastávka Pyšely je od obce vzdálena cca 3km. Je lepší vystoupit v Senohrabech a do Pyšel dojet autobusem. Jede ale pouze od vlaku v 9:55, pak až v 11:55 a to stihneš registraci jen tak tak!! Druhou variantou je vystoupit v Čerčanech a vzít taxíka za cca 100,-(tel 732534584) anebo to prostě pěšky dojít ze zastávky Čtyřkoly nebo Pyšely.

Registrace :
Při platbě po 13.4. vezmi prosím potvrzení o zaplacení/kopii výpisu z účtu.

Pohyb se psy :
Canicrosaře prosíme, aby měli své pejsky na vodítku a uklízeli po nich.

Občerstvení :
Každý závodník dostane poukázku na pivo nebo limonádu dle vlastního výběru zdarma. Zda požije před či po závodě je samozřejmě jeho věc :) Součástí zázemí je bufet a gril, takže se můžete těšit na vynikající klobásky, polévku … a možná nějaké kulinářské překvapení. Pro makrobiotiky bude alespoň krásné počasí :). Letos to je tutovka Kdo bude chtít po závodě klasické jídlo, jistě ho uspokojí Sokolovna či některá z hospod v okolí. Na Vesmírném stánku si můžeš koupit vlastnoruční dětské výrobky a přispět na dobrou věc (podpora Záchranné stanice pro volně žijící živočichy ve Vlašimi).

Zázemí :
Oddělené šatny, sprchy, wc, úschovna. A aby to letos nebylo jen o běhu, tak jsme se rozhodli přidat i porci kultury! :) Po doběhnutí na Tebe čeká KONCERT kapel Green Day Prague Idiots - rock, Pyšelský Buráci – směska žánrů. Těšit se taky můžeš na TOMBOLU o parádní ceny od partnerů akce. Nemůžeme moc prozrazovat, ale víkend zdarma s Karoquem ... běžecké hodinky od Jablotronu, dárkové poukazy do Dekáče … dárkové poukazy na masáže ... mikrovlnka nejsou úplně špatné ceny, no ne? Celý organizační tým bude poctěn, když se hned po převlečení do suchého nesbalíš a dáš si něco dobrého k jídlu, pivko a popřípadě zatrsáš pod podiem:).

Kvalitní akce přece není jen o běhu, ale i o pokecu s kamarády a dobré náladě.
TAK TO PŘIJĎ V SOBOTU STMELIT!!! 

Těšíme se na Tebe, krásný den za pořádající spolek 3P, z.s.
Petr Gbelec a Peter Matisko