Závod je součástí Poháru Ladova kraje


VÍCE O POHÁRU LADOVA KRAJE

Hlavní cena v tombole od Auto Opat

Škoda Karoq na víkend s plnou nádrží


AUTOOPAT

Moderátorem akce bude Jan Smetana

znáte z ČT a běžeckých akcí

TOMBOLA PRO ZÁVODNÍKY!!

slosování o hodnotné ceny od partnerů - mikrovlnka...

After party! kapely Green Day Prague Idiots


VÍCE OKAPELE

Další atrakce nejen pro děti

Slackline - chůze po laně, Lukostřelba...
Vesmírný stánek - dětské výrobky ( výtěžek je určen pro psí útulky )


DĚKUJEME ZA ÚČAST !!!


tak je za námi už 3. ročník Pyšelského kopečku, který jsme letos rozšířili o 5km trať, a díky počasí vyšla i Afterparty.
Věříme, že jsi byl/a spokojený/á jak s tratí, tak samotným průběhem akce, občerstvením, moderováním Honzy Smetany i doprovodným programem.
Letos se závodů zúčastnilo 72 dětí na tratích 100 až 1000m a 167 závodníků na tratích 5, 10.5 a 21km. To nám dohromady dělá skoro 240 sportovců!

VÝSLEDKY FOTOGALERIE VIDEO

POŘADATEL

Pořadatelem závodů Pyšelský kopeček je spolek 3P, z.s., Pyšely, Veterinární nemocnice AA-Vet, Praha a Run4Ever – běžecká prodejna, Jesenice.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

21.4.2018 Pyšely, okr. Benešov start - fotbalové hřiště, GPS souřadnice 49.8790128N, 14.6795347E

ZÁVOD A TRAŤ

Trať je tvořena z 90% lesními cestami, okruh o délce 5km, resp. 10,5 km. Závodníci na trati 21 km poběží tedy dva 10,5km okruhy

STARTOVNÉ

Děti do 15let zdarma. Účastníci nad 15 let při platbě do 21.3.2018 150Kč, později 200kč, na místě 250Kč

Parkování v místě startu bude omezeno

Respektujte prosím pokyny organizační služby. Parkovací místa budou vyhrazena cca 300m od startu a budou označena. Parkoviště 1 pod Sokolovnou u Glacioly a Parkoviště 2 na cestě ke stavebninám. Další Parkování je možné na náměstí a v přilehlých ulicích na vyhrazených místech.

[sg_popup id=1]

Ahoj,

tak je za námi už 3. ročník Pyšelského kopečku, který jsme letos rozšířili o 5km trať, a díky počasí vyšla i Afterparty. Věříme, že jsi byl/a spokojený/á jak s tratí, tak samotným průběhem akce, občerstvením, moderováním Honzy Smetany i doprovodným programem. Letos se závodů zúčastnilo 72 dětí na tratích 100 až 1000m a 167 závodníků na tratích 5, 10.5 a 21km. To nám dohromady dělá skoro 240 sportovců! Budeš-li se chtít mrknout na fotky, tak můžeš – ZDE – . Najdeš tady i předchozí ročníky a nikdo se nebude zlobit, když nějakou tu fotku stáhneš a použiješ pro svou osobní potřebu.

Výsledky najdeš – ZDE – .
U svého jména máš také možnost si stáhnout diplom v pdf formátu.

Na světě už je i úžasné video z našeho společně prožitého dne. Tak se podívej a možná se uvidíš, jak makáš / či při běhu nebo už při pivě/ – ZDE – .
Kdybys měl/a nějaký tip na zlepšení nebo připomínku, tak se, prosím, neostýchej a dej nám vědět přes naše fcb stránky nebo přímo na naše emaily (peter@matisko.cz a petr.gbelec@gmail.com).

Za nás, za organizátory, víme, že jsme trošku přepískli nastavení teploty. Tak se na nás nezlob. Příště to už se Svatým Petrem domluvíme lépe 😀 Na druhou stranu, jak známo: „neexistuje nevhodné počasí na běhání, existuje jen nevhodné oblečení“ 😉 Moc díky za tvoji účast a zase příští rok v dubnu na běhanou👍
Za celou Partu 3P, která pro vás závody připravila, vám všem děkuje
Petr a Peter

P.S. Někdo zapomněl na místě hrudní pás Polar – viz fotky na fcb. Tak se mrkni do šuplíku, jestli ti náhodou nechybí 🙂