PYŠELSKÝ KOPEČEK

PYŠELSKÝ KOPEČEK 2020

Závod je součástí Poháru Ladova kraje

MČR veterinárních lékařů a asistentů

V rámci Pyšelského kopečku se poběží MČR veterinárních lékařů a asistentů v krosu 10,5 a 21km

Canicross

Canicross na 10,5 a 21km

Moderátorem akce bude Jan Smetana


znáte z ČT a běžeckých akcí

TOMBOLA PRO ZÁVODNÍKY!!

slosování o hodnotné ceny od partnerů...

POŘADATEL

Pořadatelem závodů Pyšelský kopeček je spolek 3P, z.s., Pyšely, Veterinární nemocnice AA-Vet, Praha a MiaOptik – oční optika, Jesenice.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ

22.8. 2020 Pyšely, okr. Benešov, start - areál hasičské zbrojnice Pyšely, GPS souřadnice 49.8760563N, 14.6777498E

STARTOVNÉ

Děti do 15ti let zdarma.
Účastníci nad 15 let při platbě do 31.1.2020 250Kč, později 300Kč, na místě 400Kč. / ultra 800Kč

member1
pysely
pyselsky kopecek 21 turist

Poděkování

Ahoj Kopečkovci,

tak je za námi už 5. ročník Pyšelského kopečku, který proběhl navzdory Covidovému strašáku v pohodě.

Jako každý rok i letos bylo něco nového. Tentokrát trať na 77km pod názvem ultraPUNKtrail, který si zaběhlo 22 závodníků, z toho tři statečné ženy. Vítězem se stal Ondra Pavlů v neuvěřitelném čase 7:34:58! Kdo ho viděl po doběhnutí, tak nevěřil, jak v pohodě může vypadat někdo po absolvování takového závodu a v takovém čase. I výkony ostatních zúčastněných byly super a věříme, že si tato trať najde v příštích letech další fanoušky. 😊

V závodu na 21km absolutně zvítězil Martin Pávek v čase 1:37:47, což je vzhledem k profilu tratě a teplému dusnému počasí hodně parádní čas. Na 10,5km byl první Tomáš Mach za 45:26:3. A konečně na nejkratší trati 5km opět všem vypálili rybník sourozenci Vojta a Agáta Svobodovi od nás z Pyšel.

Dětské tratě na 100-1300m absolvovalo 60 závodníků a z toho se jen dva po cestě ztratili. Naštěstí se opět našli, i když do cíle dorazili z úplně jiné strany než měli.😊

Všechny výsledky najdeš jako vždy na stránkách Stopnito.cz: zde

Pro startující na 21 km a ultraPUNKtrailu jsou kompletní výsledky běžců (bez canicrossu) včetně přidělených bodů na stránkách ITRA zde a zde. Tím se také otevírá možnost pro hodnocení závodu. Jedná se o krátký dotazník s cca 10 jednoduchými otázkami v AJ. Prosíme všechny zúčastněné o 5min. času, abychom se mohli do dalších let zlepšovat. Dotazník bude k dispozici cca měsíc. Dotazník pro 21km: zde. Dotazník pro 77km: zde.

Budeš-li se chtít mrknout na fotky, tak můžeš zde: zonerama, fotky jsou v rozlišení k použití na instagramu a fcb. Pokud budeš mít zájem o fotku v tiskové kvalitě, kontaktuj přímo autora, který Ti po dohodě a za symbolický poplatek fotku pošle v požadované kvalitě. Další fotky najdeš na zonerama.

Najdeš tady i předchozí ročníky a nikdo se nebude zlobit, když si nějakou tu fotku stáhneš a použiješ pro svou osobní potřebu.

Video letos bohužel není. Pilot dronu šel do karantény těsně před závody …

Jako vždy chceme pomocí Pyšelského kopečku přispět někomu potřebnému. Letos, v rámci projektu #rozchodimelukase, budeme prostřednictvím štědré dárkyně přispívat částkou 30.000,- na pomoc Lukášovi, který se léčí po těžkém zranění. Přispět můžeš i ty, a to na transparentní účet zveřejněný na https://www.facebook.com/rozchodime.lukase.75 . Děkujeme!

Děkujeme i za Vaše příspěvky dětem na stánku s jejich vlastnoručními produkty. Povedlo se opět vybrat skoro 3,000,-Kč ve prospěch Záchranné stanice pro volně žijící zvířata ve Vlašimi, která je provozována Českým svazem ochránců přírody (www.zvirevnouzi.cz).

Věříme, že jsi byl/a celkově spokojený/á jak s tratí, tak samotným průběhem akce, občerstvením, moderováním Honzy Smetany i doprovodným programem, na kterém to parádně rozbalily kapely GreenDayRevivalPraha a pankixCZ

Kdyby to tak nebylo, tak se, prosím, neostýchej a dej nám vědět přes naše fcb stránky https://www.facebook.com/pyselskykopecek/ nebo přímo na naše emaily (peter@matisko.cz a petr.gbelec@gmail.com).

Moc díky za Tvou účast navzdory všeobecnému přízraku čínské choroby a příští rok “Ahoj” na VI.ročníku Pyšelského kopečku ve standardním termínu.

Na závěr chceme moc poděkovat všem kamarádům a známým, kteří nám pomáhají s přípravou závodů, jsou na nich v jejich průběhu, pomáhají se značením tratí, ale i uklízením a prostě vším kolem. Samozřejmě děkujeme také našim sponzorům, bez kterých by takovou akci pořádat prostě nešlo.

Tak na běhanou👍

Za celou Partu 3P, která pro vás závody připravila, vám všem ještě jednou děkují

Petr a Peter

Parkování v místě startu bude omezeno!

Respektujte prosím pokyny organizační služby. Parkovací místa budou vyhrazena do 200m od startu a budou označena. Parkoviště 1-3. U dětského domova 1, pod Sokolovnou u Glacioly 2 a Parkoviště 3 na cestě ke stavebninám. Další Parkování je možné v přilehlých ulicích na vyhrazených místech.

5. ročník - 2020

Výsledky

Aktuální výsledky 5. ročníku ve všech kategoriích.

Fotogalerie

Fotky ze závodu a závěrečného vyhlášení.

4. ročník - 2019

Výsledky

Aktuální výsledky 4. ročníku ve všech kategoriích.

Fotogalerie

Fotky ze závodu a závěrečného vyhlášení.

Video

Video z Pyšelského kopečku 2019.

3. ročník - 2018

Výsledky

Aktuální výsledky 3. ročníku ve všech kategoriích.

Fotogalerie

Fotky ze závodu a závěrečného vyhlášení.

Video

Video z Pyšelského kopečku 2018.

2. ročník - 2017

Výsledky z roku 2017

Výsledky 2. ročníku ve všech kategoriích.

Video

Video z Pyšelského kopečku 2018.

1. ročník - 2016

Výsledky z roku 2016

Výsledky 1. ročníku ve všech kategoriích.

Pořadatelé

Veterinární partneři

hlavní sponzor veterinární části pyšelského kopečku pod názvem Cymedica Run a sponzor Canicrossu pod názvem Specific Run

Mediální partneři