Registrace

Ahoj,

tak je za námi už 3. ročník Pyšelského kopečku, který jsme letos rozšířili o 5km trať, a díky počasí vyšla i Afterparty. Věříme, že jsi byl/a spokojený/á jak s tratí, tak samotným průběhem akce, občerstvením, moderováním Honzy Smetany i doprovodným programem. Letos se závodů zúčastnilo 72 dětí na tratích 100 až 1000m a 167 závodníků na tratích 5, 10.5 a 21km. To nám dohromady dělá skoro 240 sportovců! Budeš-li se chtít mrknout na fotky, tak můžeš – ZDE – . Najdeš tady i předchozí ročníky a nikdo se nebude zlobit, když nějakou tu fotku stáhneš a použiješ pro svou osobní potřebu.

Výsledky najdeš – ZDE – .
U svého jména máš také možnost si stáhnout diplom v pdf formátu.

Na světě už je i úžasné video z našeho společně prožitého dne. Tak se podívej a možná se uvidíš, jak makáš / či při běhu nebo už při pivě/ – ZDE – .
Kdybys měl/a nějaký tip na zlepšení nebo připomínku, tak se, prosím, neostýchej a dej nám vědět přes naše fcb stránky nebo přímo na naše emaily (peter@matisko.cz a petr.gbelec@gmail.com).

Za nás, za organizátory, víme, že jsme trošku přepískli nastavení teploty. Tak se na nás nezlob. Příště to už se Svatým Petrem domluvíme lépe 😀 Na druhou stranu, jak známo: „neexistuje nevhodné počasí na běhání, existuje jen nevhodné oblečení“ 😉 Moc díky za tvoji účast a zase příští rok v dubnu na běhanou👍
Za celou Partu 3P, která pro vás závody připravila, vám všem děkuje
Petr a Peter

P.S. Někdo zapomněl na místě hrudní pás Polar – viz fotky na fcb. Tak se mrkni do šuplíku, jestli ti náhodou nechybí 🙂